Wpisy użytkownika Ruda Grażka z dnia 1 listopada 2013

Liczba wpisów: 1

gdzietuwyjsckrakow
 

images.jpg

Październik już za nami, jesień w pełni. Właśnie październik i jesień kojarzą mi się głównie z początkiem roku akademickiego i studentami. A gdzie jada przeciętny student?? Tam gdzie jest tanio, czyli między innymi w Koko. Ja sama jadam tam bardzo, bardzo często. I właśnie największą zaletą Koko są ceny. Obiad (zupa+ drugie danie z dodatkami) kosztuje tylko 14 zł. Z tym, że wizyta w Koko jest prawdziwą ruletką pod względem smaku potraw. Pójdziesz tam człowieku, zamówisz na przykład karczek na ostro i jest pyszny. Idziesz za tydzień, znowu zamawiasz karczek i.... Okazuje się, że już wcale taki dobry nie jest, a nawet ci w ogóle nie smakuje... Jedynym pewnym daniem, które zawsze im wychodzi jest panierowany serek camembert z żurawiną. No i mistrzowska zupa gulaszowa. Co do reszty to raczej zależy od kucharza. Pamiętam, że kiedyś, bardzo dawno temu jadłam naleśniki życia z wiśniami i musem wiśniowym. Niestety już nigdy potem nie pojawiły się w menu. Kiedyś też zamówiłam paprykę faszerowaną i to z kolei był błąd życia... Niżej zdjęcie szynki z sosie czosnkowym, która bardzo mi smakowała, ale jak do tej pory zamówiła ją tylko raz.

2013-10-07 22.35.19.jpg

Niewątpliwą zaletą jest możliwość zamawiania połowy porcji niemal każdego dania. Oraz godziny otwarcia- aż do 3 w nocy! Niestety, gdy przychodzimy wieczorem większości dań już nie ma, a szkoda. I niestety nie są one wykreślane z menu, które wisi na zewnątrz.
Obsługa jest miła, choć czasami mało ogarnięta i myli zamówienia. Niestety jesteśmy skazani na częściowa samoobsługę- zamówienie składamy sami przy barze i od razu płacimy oraz zazwyczaj sami odnosimy talerze po posiłku. Ale Koko to w końcu gospoda, więc można im wybaczyć.
Wystrój pasuje do nazwy, a to duży plus. Jest w stylu gospody, jest dużo staroci i pełno motywu kur. Czasami bardzo zabawnie wykorzystanego :)

images (1).jpg

Minusem są małe sale i to, że gdy chcemy przejść z jednej do drugiej musimy wyjść na zewnątrz. Obiad można też zjeść w pubie na dole, ale ja raczej tego nie robię, bo to już jest całkiem inny klimat. Koko ma całkiem przyjemny letni ogródek.
Podsumowując: szukasz taniego i w miarę dobrego obiadu względnie szybko. Koko to miejsce idealne. Natomiast na romantyczną kolacje się nie nadaje.
Ogólna ocena: 5/10. Koko nie zachwyca ani nie jest złe. Jest po prostu przeciętne. Punkty głównie za przyjazne ceny.
Facebook:www.facebook.com/gospodakoko?fref=ts

2013-10-07 22.22.56.jpg2013-10-07 22.23.10.jpg2013-10-23 21.56.06.jpg