Wpisy użytkownika Ruda Grażka z dnia 24 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

gdzietuwyjsckrakow
 
To najbardziej romantyczne miejsce w, którym byłam! Po pierwsze ze względu na położenie w najpiękniejszym (moim zdaniem) miejscu Krakowa- Zaułku Niewiernego Tomasza, a po drugie i najważniejsze przez wystrój. W tej restauracjo- kawiarni można usiąść w karetach, w których zostały ustawione małe stoliczki. To takie romantyczne... Niestety jeśli zamawiamy coś więcej niż kawę czy lampkę wina, lepiej usiąść przy normalnym stoliku, ponieważ te w powozach są naprawdę bardzo, bardzo malutkie. Latem Cherubino oferuje ogródek, jednakże nie polecam go jeśli nie lubimy gdy przechodnie patrzą na nas gdy jemy...
Jeśli chodzi o ceny to są wysokie, ale za luksus jak wiemy się płaci. Kawa latte to koszt 9,50zł, co jeszcze nie jest tragedią. Ale cappuccino w tej samej cenie to już przesada. Oprócz kaw w menu znajdziemy alkohole, lekkie dania np.: ryby, sałatki i desery. Wszystko jak juz wspomniałam w wysokich cenach.
Obsługa nie zwaliła mnie z nóg... Może pani kelnerka miała zły dzień albo może takie ma już podejście do klienta. Nie była ani zbyt miła ani niegrzeczna. Właściwie taka nijaka. Odniosłam wrażenie jakby pracowała tam trochę za karę.
Podsumowując polecam Cherubino na romantyczne wyjścia, dla par z zasobnym portfelem. Ogólnie oceniam to miejsce 6/10 z tego najwięcej punktów za wystrój i lokalizacje.
Strona internetowa: www.cherubino.pl/restauracja_krakow.html
i Facebook: www.facebook.com/(…)155994044464773…