Wpisy użytkownika Ruda Grażka z dnia 9 września 2013

Liczba wpisów: 1

gdzietuwyjsckrakow
 
Kolejny wpis z cyklu gdzie tu wyjść we Wrocławiu.
Tym razem pójdziemy na obiad i to porządny. Do Rodeo Grill Steak House.
Jeśli nie jesteście naprawdę bardzo głodni to tam nie idźcie, a przynajmniej nie zamawiajcie jak my burgerów (chcieliśmy żeby było po amerykańsku;)). Mój Jack Daniel’s burger był tak duży, że ledwo go zgadłam. Najlepsze było w nim jednak to, że płonął! Niestety zanim pomyślałam o zrobieniu zdjęcia zdmuchnęłam płomienie... Mój chłopak zamówił Crazy Horse burgera, który okazał się jeszcze większy i byłby dla mnie nie do pochłonięcia. Obie kanapki były dobre i nie kosztowały mało (około 30zł) na szczęście dodatki widoczne na zdjęciach są wliczone w cenę.
Na obsługę (przynajmniej naszego stolika) nie mogę narzekać, bo kelner był bardzo miły i nie ociągał się, przychodził w porę.
Wystrój jak dla mnie za mało dopracowany i klimatyczny, można było to lepiej urządzić np. powiesić listy gończe, plakaty rodeo, kapelusze kowbojskie i tym podobne rzeczy. W restauracji owszem lecą piosenki country, ale jest za mało atrybutów związanych z rodeo. Plusem jest za to ogródek wychodzący na ulice Więzienną, w której się zakochałam oraz menu przed wejściem. Niestety menu, które dostajemy w restauracji jest kolejnym minusem, ponieważ jest strasznie nieporęczne i tak duże, że jedno zajmuje cały stolik.
Podsumowując: Jeśli chcecie dobrze i nie tanio zjeść wybierzcie się do Rodeo, najlepiej w gronie przyjaciół bo randka tam będzie raczej mało romantyczna. Ogólna ocena: 5/10 punkty odjęte za ceny oraz mało pomysłowy wystrój.
Facebook:www.facebook.com/(…)176027145826861…

PS:Zastanawiam się nad kolejnym nowym cyklem na blogu: recenzje hoteli, hosteli itp, w których zdarza mi się bywaćDSC06547.JPG


images.jpg


DSC06532.JPG


DSC06533.JPG


DSC06527.JPG


DSC06526.JPG


DSC06535.JPG
  • awatar gość: Spokojnie mogę tez polecić to miejsce http://www.ckbrowar.krakow.pl/W sumie to takie jedno z niewielu w którym możesz napić sie dobrego piwka. Szczerze polecam, bo maja tez bardzo fajna atmosfere.
  • awatar Ruda Grażka: @gość: dziękuje:) znam ck browar i chętnie o nim napisze w przyszłości
  • awatar CedricMt: Dwa słowa, aby otworzyć wszystkie drzwi i miłości uśmiech. Tak uśmiechać i rozprzestrzeniać miłość w tym roku. Nadchodzący rok będzie z całą szczęścia życzę błogosławićSzczęśliwego Nowego Roku. http://member.my-addr.com/uploads/images/1256.jpg
Pokaż wszystkie (11) ›