Wpisy użytkownika Ruda Grażka z dnia 11 lipca 2014

Liczba wpisów: 2

gdzietuwyjsckrakow
 

asia-to-go.png

Na szczęście czas sesji egzaminacyjnej już za mną i mogę w pełni cieszyć się wakacjami. Ale wspominając smutne chwile nauki do egzaminów przychodzi mi na myśl właśnie Asia to Go z racji tego, że nie mam wtedy czasu na długie posiłki w restauracjach i wybieram rożne formy fast foodów. A tak się składa, że Asia to Go to chiński fast food. Jedzenie dostajemy
w błyskawicznym tempie i obowiązuje pełna samoobsługa. Na szczęście panie są dość miłe. Mój wybór zazwyczaj pada na kurczaka z warzywami i makaronem oraz sezamem i sosem orzechowym i jest pysznie :) choć klasa lokalu na to nie wskazuje. Najmniejszy kubeczek kosztuje około 6 zł. Ostatnio dowiedziałam się, że w sezonie letnim niestety nie mają sosu orzechowego, dlatego wybrałam sojowy.

IMG_20140709_101923.jpg

Wystrój powiedzmy sobie szczerze nie powala, ale jak na tego typu miejsce jest ok. Siadamy w dość ładnym i przemyślanym wnętrzu, jemy i wychodzimy. Lub w ogóle nie siadamy
i bierzemy "na wynos". Zadbano nawet o możliwość wyboru miedzy pałeczkami a widelcem, co mi  się bardzo podoba.

CAM00271.jpg

Podsumowując: Asia to Go jak na fast food to daje radę bardzo dobrze, zdecydowanie polecam na szybki obiad lub kolacje.
Ogólna ocena 6/10 odjęłam za wczesne godziny zamknięcia i za dużo wyższe ceny większych pudełek.
 

gdzietuwyjsckrakow
 

pierogarnia-krakowiacy.jpg

Uwielbiam pierogi, dlatego chętnie odwiedzam wszelkie pierogarnie. U Krakowiaków podoba mi się bardzo. Mają dobre pierogi w przystępnych cenach i duże porcje. Jadłam tu jedne z lepszych pierogów ruskich.

CAM00210.jpg

A ostatnio sezonową opcje, czyli pierogi z malinami i białą czekoladą, które były wyśmienite.

CAM00366.jpg

Wystrój jest wprost idealny jak na pierogarnie. Właśnie tak powinno to wyglądać, klimatycznie, folkowo, po krakowsku z biesiadną krakowską muzyką. Personel ubrany w regionalne stroje i miły. Właściwie jedyną wadą jest samoobsługa.

CAM00362.jpg

Podsumowując: Pierogarnie Krakowiacy gorąco polecam, szczególnie ich sezonowe oferty.
Ogólna ocena: 9/10 odjęłam punkt za samoobsługę.


CAM00363.jpg


CAM00364.jpgCAM00365.jpg