• Wpisów: 376
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: dzisiaj, 11:19
  • Licznik odwiedzin: 59 425 / 2070 dni
 
gdzietuwyjsckrakow
 
Czyste mieszkanie jest dla mnie bardzo ważne. Dlatego sprzątanie jest elementem niemal każdego mojego dnia.

Mój chłopak żartuje, że mieszkamy w sterylnie czystym mieszkaniu i że sprzątam codziennie. To nie prawda. Staram się utrzymać ogólny porządek,
a bardziej gruntowne sprzątanie wykonuje raz
w tygodniu, kiedy to ścieram kurze, odkurzam, myje podłogi i wszelkie elementy typu prysznic, lustro czy zlew. Nie sprzątam całego mieszkania w ciągu jednego dnia. Dzielę pracę na kilka dni. Dzięki temu łatwo mi zachować porządek przez cały tydzień i nie poświęcam dużo czasu na sprzątanie.
Nigdy nie robię “wielkich porządków” świątecznych czy wiosennych. Raz w tygodniu wykonam jakąś bardziej wymagającą pracę typu mycie okien, wytarcie góry mebli, umycie lodówki. Dzięki temu systemowi takie czynności nie kumulują się w jednym okresie roku i nie powodują frustracji z powodu ich nagromadzenia.

22386615_1415435615170416_1437528254_n.jpg

Jestem osobą, która ma ogromna ilośc zajęć: praca, trzy blogi, organizacja wydarzeń, imprezy, podróże, spotkania ze znajomymi z rodziną, czas dla mojej drugiej połówki, fitness to tylko niektóre z rzeczy absorbujących mój czas. Dlatego zależy mi na tym, aby sprzątanie trwało jak najkrócej.
Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do ściereczek czyszczących powierzchnie. Pomimo to postanowiłam przetestować ściereczki Presto.
I wiecie co? Jestem zachwycona! Nie wyobrażam sobie, abym wróciła do poprzednich sposobów czyszczenia mebli czy lodówki. Presto usuwają brud szybko
i skutecznie, a po ich użyciu każda powierzchnia drewniana pozostaje lśniąca przez długi czas. Odkryłam, że wariant do lodówek nadaje się również do szkła, luster, płytek i szyb w prysznicu.
Jedyni minus ściereczek Presto to opakowanie. Sugerowałabym zmienić je na takie, które będzie miała otwór u góry umożliwiający wyciąganie po jednej sztuce- jak chusteczkach nawilżanych do rąk.

Podsumowując, dzięki ściereczką Presto sprzątanie stało się szybsze, bardziej efektywne i łatwiejsze. Gorąco Wam je polecam.

Poniżej relacja z mojego testu Presto dla TestMeToo:
<a href="testmetoo.com/(…)201710…"><img alt="TestMeToo - dołącz do nas" style="border: 0; outline: 0;" src="testmetoo.com/(…)118685.presto-infoboxy-007.jpeg…"></a>

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.